Kasia Pawluś

Wiele razy słyszę to od lekarzy na całym świecie i wtedy myślę nieskromnie tak to ja : Kasia Pawlus, lat 39 ( w sercu 16 ) mama 3 dzieci , zona, przyjaciółka, wariatka, chorująca na niezdiagnozowaną chorobę , kobieta składająca się z dwóch różnych polówek ciała tak to ja Kasia Noname … 

Od 2014 r wspieram innych w rozwoju osobistym i biznesowym. Przez 7 lat pełniłam funkcję dyrektorską współpracując z szwedzkim koncernem kosmetycznym i zarządzając zespołem sprzedażowym liczącym 1500 osób. Mój zespół rozwijał się dynamicznie, osiągając spektakularne sukcesy sprzedażowe.

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Trener biznesu. Mieszkałam parę lat w Norwegii gdzie otworzyłam dużą szkole języka norweskiego i motywacji. Przeszkoliłam około 2000 osób, pomogłam znaleźć prace, podnieść swoje kwalifikacje i po prostu szczęśliwie zyc . Pomimo śmiertelnej diagnozy, śpiączki, ogromnych problemow ze zdrowiem fizycznym i psychicznym – przeszłam przebudzenie !

Teraz wiem ze nie ważne jest co ludzie myślą o Tobie ale ważna jesteś Ty i co Ty myślisz o sobie ! Wiem ze mam jedno życie i właściwie obowiązek przeżyć je najlepiej jak potrafię. Uczę innych patrzeć na swoje życie jak na szklankę do polowy pełną !

Pomagam ludziom w Polsce i za granica. Prowadzę spotkania motywacyjne dla śmiertelnie chorych pacjentów  gdzie pomagam im bezpiecznie przejść na druga stronę lustra. Żyję z wyrokiem i ogromnym bólem na co dzień.

Lekarze powiedzieli mi ze mam określoną ilość czasu aby tutaj żyć. Ale pomimo wiecznego ogromnego bólu, pomimo wózka inwalidzkiego nie poddaje się!

Moja misja to : Przebudzić miliony !

Autorka książki Jedna na Milion uświadomi Tobie, że człowiek ma jedno życie i może je sobie uszyć według własnych upodobań. Od nas samych zależy, czy będziemy szczęśliwi w życiu czy nie…

Jeśli tylko żyjesz, to możesz wszystko!

Zarażam wszystkich radością, mimo walki z ciężką chorobą, na którą wciąż nie znaleziono lekarstwa.

Szklanka jest zawsze do połowy pełna, napełnij także swoją!

O Mnie w internecie:
Moja strona prywatna https://www.facebook.com/kasia.pawlus2

Strona mojej książki 
https://www.facebook.com/JednanamilionKasia/
www.jednanamilion.com

Mój blog:
www.kasiapawlus.pl

Wywiad z Łukaszem Jakóbiak „W kawalercem 20m2”
https://www.youtube.com/watch?v=5443aV5i56o
Wywiad W cztery oczy z Magdaleną Szewczuk [Odcinek 5]
https://www.youtube.com/watch?v=4-dgzT6aOxE
Wywiad onet.pl
http://www.medonet.pl/zdrowie,taka-choroba-zdarza-sie-raz-na-milion,artykul,1724302.html
Wywiad Gazeta Olsztyńska
http://gazetaolsztynska.pl/509738,Jestem-zmeczona-bo-Robak-w-moim-mozgu-robi-co-chce.html