O nas

POSL to cykl warsztatów motywacyjnych stworzonych po to aby nauczyć Cię jak być szczęśliwą i piękną tu i teraz z gwarancją sukcesu.Po obu stronach lustra to projekt stworzony przez dwie Kobiety, które połączył przypadek. Zakochane w życiu, w ludziach i w sobie.

Kasia z wyrokiem śmierci zaraża życiem. Pokazuje innym, że mając ręce, nogi i sprawny mózg mogą wszystko. Pomaga zobaczyć Twoje życie jako szklankę zawsze do połowy pełną. Dzięki niej nauczysz się jak być jedną na milion, przestać marudzić a zacząć spełniać swoje marzenia i szczęśliwie żyć. 

Olga, dla której piękno wewnętrzne zawsze pokrywa się z tym co na zewnątrz. Jako beauty coach udowadnia kobietom, że piękno to nie rozmiar, wzrost, wiek ani status społeczny. Pokaże Ci, że to co widzisz w lustrze to kłamstwo, dobre wrażenie robi się tylko raz a rozmiar naprawdę można zmienić w 5 minut. 

… teraz wyobraź sobie, że jeden dzień, który poświęcisz na warsztaty z nami zmieni diametralnie Twoje życie. 

Zmienisz myślenie o sobie, o tym co Cię otacza a te piękne myśli w sobie będziesz umiała ubrać tak aby pokazać nową siebie całemu światu i zacząć się w końcu cieszyć życiem. Dajemy Ci gwarancję sukcesu jeśli tylko nam zaufasz, przestaniesz czekać na cud i liczyć na to, że coś się samo zmieni lub wydarzy a w zamian za to zastosujesz pokazane przez nas techniki.

Kasia Pawluś Jedna na milion !

Wiele razy słyszę to od lekarzy na całym świecie i wtedy myślę nieskromnie tak to ja : Kasia Pawlus, lat 39 ( w sercu 16 ) mama 3 dzieci , zona, przyjaciółka, wariatka, chorująca na niezdiagnozowaną chorobę , kobieta składająca się z dwóch różnych polówek ciała tak to ja Kasia Noname … 

Od 2014 r wspieram innych w rozwoju osobistym i biznesowym. Przez 7 lat pełniłam funkcję dyrektorską współpracując z szwedzkim koncernem kosmetycznym i zarządzając zespołem sprzedażowym liczącym 1500 osób. 

Olga Ślusarczyk - MUUkreacje.pl.

Pierwszy kontakt z modą miałam już w 1993 roku kiedy to dostałam się do szkoły Elite Model LOOK, gdzie stawiałam moje pierwsze kroki w modelingu, aż strach przyznać, że było to tak dawno temu.
Nie był to jednak szczyt moich marzeń, szybko dotarło do mnie, że wolę pokazy tworzyć, niż w nich uczestniczyć… i tak w 1999 roku zostałam choreografem pokazów mody. Macierzyństwo na kilka lat, odroczyło to co było nieuniknione i tak w 2005 roku, udało się. 

Mój pierwszy mały pokaz z udziałem Kobiet „nie modelek” zorganizowałam podczas cyklicznych spotkań dla kobiet, których byłam również głównym organizatorem.

„Ignoruj otaczające cię głosy. Różni ludzie będą potrząsać szklaną kulą ze sztucznym śniegiem, w której mieści się twój świat. Wystarcza krytyczna uwaga, złośliwa plotka, zatrzaśnięte drzwi, a wokół ciebie zaczynają wirować białe płatki. Zachowaj spokój, wycisz się. Pozwól im wirować. W końcu opadną i odkryjesz, że skarb w twojej kuli pozostał nienaruszony.”